Halep Keçisi yetiştiriciliği
Halep Keçisi satışları tıklayınız>>>

Kıl Keçisi Yetiştriciliği.
Keçilerin Kralı , Kıl Keçisidir.
tıklayınız>>>

Saanen Keçisi yetiştiriciliği
Saanen Keçisi satışları tıklayınız>>>

Çim Tohumu

Çim tohumları firmamızda sertifikalı ve yüksek kalitelidir.Çim tohumlarımız hakkında internetten web sitelerimizden geniş bilgi alabilirsiniz.

Çim tohumu çeşitleri

Festuca arundinacea,Festuca rupra trihopyll,Bermuda grass,Lolium Perenne,Festuca rubra rubra,Dichondra repens,Agrostis tenius,Festuca ovina,Poa pratensis,Festuca rupra commutata çim tohumu

Sıçağa dayanıklı çim ve soğuğa dayanıklı çim tohumu markaları Torunoğlu Tohumculukta satılmaktadır.Çim dikimi ve bakımı konusunda müşterilerimize danışmanlık yapmaktayız.Garantili ve sertifikalı çim tohumu için firmamızdan sipariş edebilirsiniz.Çim tohumu nasıl satın alırım nasıl ekerim diye tasa etmeyin bizi arayın lütfen!

Çim tohumu satış fiyatları için Torunoğlu Tohumculukla irtibata geçiniz. 0322 2398808 0530 300 5273 0555 9975075 Adana

Satılık Çim Tohumu

Satılık çim tohumları,anlaşmalı kargolarla 24 saatte küçük bir nakliye karşılığı çim tohumları müşterilerimize ulaşmaktadır.Çim tohumu satışını yaptığımız bazı büyük şehirler:İstanbul,Ankara,İzmir,Bursa,Antalya,Gaziantep,Konya,Kayseri,Adana,Mersin,vb.tüm Türkiye geneline çim tohumu satışlarımız uygun fiyatlarla devam etmektedir.

Etiketler:çim tohumu,çim tohumları,çim tohumu fiyat,çim tohumu satışı,çim tohumu fiyatları,çim tohumu çeşitleri,çim tohumu bakımı,çim tohumu nasıl ekilir,uganda çimi

Facebookta Paylaş